Slider

Podlahy ter Hürne

Německá rodinná firma se věnuje více než 50 let odpovědnosti za vývoj udržitelných produktů pro zdravý životní styl, které splňují nevyšší standardy z hlediska funkčnosti a estetiky.
S vášní, zkušenostmi a citem pro krásný design vytváří jedinečné vinylové dílce, které jsou spojením nejmodernějších dekorů a sofistikované technologie v kombinaci s maximálně efektivním využíváním zdrojů životního prostředí.
V každém jednotlivém podlahovém dílci ter Hürne Vám u nohou leží kvalitní produkt, u kterého tato německá firma věnuje pozornost biologicky nezávadným složkám.

Řada ter Hürne PERFORM je určená k instalaci celoplošným lepením. Dílce mají vícevrstvou konstrukci na pevné nosné desce s vysokým podílem vápence, mají výrazně snížený podíl plastifikátorů, jsou vhodné i pro instalaci do vlhkých prostor.

image_terHurne_01-900×594
image_terHurne_03-900×594
image_terHurne_02-900×594

Pure Choice

Vydejte se na cestu a dívejte se na to, co je před Vámi. V tašce je jen to nejnutnější, protože Vaše rozhodnutí vyrazit bylo zcela spontánní. Těšíte se na to, co Vás čeká, aniž byste věděli, co to je. Pocítíte vítr na tváři, zavřete oči a užíváte si. Snění. Pocity.
Zastavte, vystupte na břeh a užívejte svobody, kterou jste získali. Momenty jako tyto vzbudí vzpomínky, dobijí Vám baterie a dovolí Vám relaxovat a odpočinout si.
Dekory vinylových dílců Pure Choice mají jasné, spíše chladné odstíny, které lze kombinovat s mnoha styly nábytku a jsou velmi všestranné. Vytváří lehké, vzdušné prostředí a dokonalý základ pro relaxaci a propojení s Vaším nitrem.


Bright Choice

Usaďte se do houpací sítě a nechte svůj pohled nechte bloudit. Při houpání se budete cítit velice lehce. Vychutnejte si klid všemi smysly.
Pro tento okamžik je to právě to pravé…
Z dálky se ozývají první hlasy, pikniková deka se rozkládá do trávy s barevnými talíři a plnými sklenicemi. Hlasitý smích, dobrá nálada a my.
Nechte přírodu vejít do Vašeho domu a ponořte se do vzpomínek vždy, když potřebujete. Dekory vinylových dílců Bright Choice hrají barvami přírody, které jsou jemné a teplé. Poskytují svobodu, kterou si můžeme vychutnat. Jsou všestranné a dokonalé.


Straight Choice

Každý den čelíme rozhodnutím. Velkým a malým, důležitým a méně důležitým, základním a zbytečným. Abyste si mohli důvěřovat, jděte tempem, ve kterém se cítíte pohodlně. Máte pozitivní přístup a cítíte, co Vás činí silnými. Poznáváte svoje silné stránky a jak je využít. Je to na Vás.
Chcete-li zdůraznit jednotlivé prvky, musíte mít cit pro styl, aniž byste ztratili smysl pro podstatné. Cítíte se dobře ve svém vlastním světě.
Dekory vinylových dílců Straight Choice jsou v tmavých, výrazných barvách s kontrastními prvky. S mimořádným účinkem zdůrazňují individualitu místností.


Stone Choice

Kameny nás lákají. Chceme vědět, jaké jsou. Zda jsou hladké nebo drsné, lehké nebo těžké. Reagujte na tuto výzvu, dávejte je na hromadu, házejte je do vody a pak sledujte jak klesají ke dnu.
Venku lze objevit hodně nového každý den, mějte proto oči vždy otevřené.
Dekory vinylových dílců Stone Choice zahrnují barvy od teplých vápencových, přes moderní betonové až po černé čedičové designy. V přirozeném vzhledu vymyšleném přírodou, s výhodami vinylové podlahoviny a možností použití v kdekoliv.