Slider

Vinylové podlahy

Exkluzivita a maximální reálnost struktur je u některých dekorů dřevin podtržena embosováním v registru. V rastru  ražené reliéfní struktury přesně kopírují vizuální kresbu dřeva. Na omak jsou vzory plastické a vy tak můžete cítit např. věrnou strukturu surového dřeva.


Vinylové podlahy Forbo Novilon

Renomovaná značka bytových podlahovin Forbo představuje unikátní řadu vinylových dílců pod označením Novilon® Vinyl. Trendové dílce v lamelách i čtvercích zaujmou svým dezénem, který nese rukopis nizozemských designérů. Ztvárnění dekorů vyniká živějším, realističtějším a transparentnějším provedením s množstvím barevných variací. Exkluzivita a maximální reálnost struktur je u některých dekorů dřevin podtržena embosováním v registru. V rastru ražené reliéfní vzory přesně kopírují vzhled dekoru. Na omak jsou vzory plastické a lze tak cítit např. věrnou strukturu surového dřeva.

Prohlédnout katalog Forbo Novilon

Zobrazit více

image_FORBO_04
image_FORBO_03
image_FORBO_01
image_FORBO_02

image_Floover_4
image_Floover_3
image_Floover_2
image_Floover_1

Komfortní podlahy Floover    

Švýcarská kvalita, evropské normy a standardy a striktní požadavky na kvalitu, to jsou podlahy Floover.

Z rozsáhlé kolekce dekorů vinylových podlah Floover je možné vybrat vhodný design pro jakékoliv prostory včetně vlhkých, jako jsou např. koupelny nebo terasy. Podlahy Floover jsou tak dokonalým řešením pro váš projekt.

Prohlédnout katalog

Prohlédnout ceník

Prohlédnout ceník – rozšířená kolekce

Zobrazit více


Stylové podlahy DISANO by HARO

Inteligentní kombinace inovačních materiálů vytvořila novou podlahu DISANO by HARO.

Tato podlahová krytina má skvělé užitné vlastnosti jako vinylové podlahy, ale navíc splňuje vysoké požadavky na ekologické a zdravé bydlení

Zaváděcí ceník kolekce DISANO by HARO

Zobrazit více

image_haro_disano_04
image_haro_disano_03
image_haro_disano_01
image_haro_disano_02

image_terHurne_01-900×594
image_terHurne_03-900×594
image_terHurne_02-900×594

Robustní podlahy ter Hürne

Tiché, robustní a pohodlné jsou vinylové dílce od něměcké firmy ter Hürne. Jedinečné vinylové dílce jsou spojením nejmodernějších dekorů a sofistikované technologie v kombinaci s maximálně efektivním využíváním zdrojů životního prostředí. Řada ter Hürne PERFORM je určená k instalaci celoplošným lepením. Dílce mají vícevrstvou konstrukci na pevné nosné desce s vysokým podílem vápence, mají výrazně snížený podíl plastifikátorů, jsou vhodné i pro instalaci do vlhkých prostor

Prohlédnout katalog ter Hürne

Zobrazit více