Slider

Péče o podlahy

V našem centru podlahového designu Vám poradíme, jak se o Vaši novou podlahu dokonale postarat, aby vydržela co nejdéle jako nová. Nabízíme vlastní čisticí a regenerační prostředky, podlahová mýdla či utěrky z mikrovlákna.


údržba podlahy

ASKO Spray Mop

 1 299,- Kč 

Stačí jen pomocí stisku páčky v horní části držadla nanést čistič uložený v zásobníku na podlahu a jednoduše setřít. Spray Mop je pomocníkem, který spolehlivě odstraní všechny nečistoty z Vaší podlahy.

  • Jedoduché ovládání díky ergonomické násadě
  • Zásobník pro doplnění čistícího prostředku
  • Mop s otočnou hlavou pro maximální dosah do těžce přístupných míst
  • Čistící utěrka z mikrovlákna pratelná v pračce
  • Efektní a rychlé čištění všech typů podlah
  • Nezanechává šmouhy a skvrny

Čistič na podlahy

ASKO čistič (koncentrát)

 299,- Kč 

Intenzivní čistící prostředek pro běžné čištění
Prostředek na lakované, olejované a voskované dřevěné podlahy a parkety. Je také velmi vhodný na laminátové, vinylové a PVC podlahy i pro všechny ostatní omyvatelné povrchy, jako jsou dlažby, kámen, kamenina apod.. Účinně odstraňuje skvrny a špínu. Koncentrát se ředí v poměru 1:100 (100 ml do 10 l), u podlah ošetřených olejem 1:200. Podrobnosti a návod k použití naleznete na obalu tohoto výrobku.

Čistič na podlahy

ASKO čistič (roztok)

 1 245,- Kč 

Intenzivní čistící prostředek pro běžné čištění
Intenzivní čistící prostředek se stejným použitím jako ASKO čistič koncentrát. Je určený jako náhradní náplň pro ASKO Spray Mop. Připravek je připravený k okamžitému použití, neředí se. Podrobnosti a návod k použití naleznete na obalu tohoto výrobku.

prostředek pro regeneraci podlah

ASKO regenerace (roztok)

 399,- Kč 

Regenerační prostředek pro pravidelnou údržbu
Prostředek k pravidelné údržbě a oživení dřevěných lakovaných, laminátových, vinylových a PVC podlah. Obsahuje speciální komponenty, které pomáhají regenerovat opotřebovaný povrch podlahy. Doporučujeme aplikovat po každém pátém čištění s ASKO čističem. Přípravek nanášejte na podlahu neředěný (přímo z láhve). Podrobnosti a návod k použití naleznete na obalu tohoto výrobku.

mýdlo na podlahy

ASKO mýdlo (koncentrát)

 399,- Kč 

Podlahové mýdlo pro čištění a oživení
Prostředek pro důkladné vyčištění a údržbu olejovaných dřevěných podlah ošetřených jednosložkovým olejem. Není vhodný pro podlahy ošetřené dvousložkovým olejem nebo tvrdým voskovým olejem. Pravidelné používání čistí, oživuje a chrání olejovanou podlahu proti opotřebení a prodlužujte její životnost.  Koncentrát se přidává do studené vody (max. 20°C), ředí se v poměru 1:20 (500 ml do 10 l vody). Po ošetření ASKO mýdlem už podlahu nemyjte vodou. Podrobnosti a návod k použití naleznete na obalu tohoto výrobku.

regenerační olej na podlahy

ASKO regenerační olej (roztok)

 699,- Kč 

Regenerační prostředek pro pravidelnou údržbu
Čistící a pečující olej pro pravidelnou údržbu a čištění olejovaných dřevěných podlah a parket. Je vhodný pro všechny typy olejovaných podlah: podlahy ošetřené jedosložkovým přírodním, dvousložkovým olejem i tvrdými olejovými vosky. ASKO regenerační olej roztok použijte, jestliže má Vaše podlaha již zašedle špinavý vzhled, který nelze odstranit normálním čištěním pomocí ASKO mýdla. Přípravek můžete aplikovat také hned po pokládce nové olejované podlahy, zvýšíte tím její odolnost. Regenerační olej naneste v tenké vrstvě a zapracujte do podlahy bavlněným hadříkem nebo bílým padem. Při silném znečištění je vhodné strojní čištění (doporučujeme kontaktovat specializovanou firmu). Podrobnosti a návod k použití naleznete na obalu tohoto výrobku.

Útěrka z mikrovlákna

Utěrka z mikrovlákna

 299,- Kč 

Utěrka speciálně vyvinutá pro údržbu dřevěných podlah, aby nedošlo k jejich mechanickému poškození. Vhodná i pro údržbu ostatních omyvatelných podlahovin. Pratelná v pračce.