Slider

Laminátové podlahy

V našem Centru podlahového designu naleznete exkluzivní laminátové podlahy německé výroby, které vynikají perfektním technologickým zpracováním. Vysoká hustota nosné desky zajišťuje špičkovou stabilitu podlahy, moderní zámkový spoj 5G umožňuje rychlou pokládku a perfektní zpracování povrchu zaručí, že nebudete věřit, že je to laminát!


Laminátové podlahy ROOMS    Nová kolekce 2018!

Nová kolekce vysoce kvalitních laminátových plovoucích podlahovin rooms 2018-2020 prošla výraznou obměnou a obsahuje 26 exkluzivních dekorů od tradičních až po odvážné a svěží vzory s výraznými povrchovými synchronizovanými strukturami reprodukujícími přirozený vzhled přírodního dřeva. V kolekci 2018 – 2020 najdete 12 zcela nových dekorů a celá kolekce rooms 2018-2020 je nyní k dispozici v nových, výhodnějších cenách. V rámci nové kolekce mají dílce řady Penthouse tloušťku 10 mm a široký formát 244 mm, v širokém formátu dílců je zařazená i část dekorů produktové řady Suite. Kolekce rooms 2018-2020 tak sleduje trend k větším formátům dílců, které umožní elegantní prostorové rozvržení podlahoviny pro vytvoření reprezentativního a zároveň příjemně útulného interiéru.

Pro snadnou, rychlou a spolehlivou montáž jsou podlahoviny Rooms osazeny moderním zámkovým systémem 5G. Pro elegantní zakončení podlahoviny jsou v nabídce obvodové lišty dostupné již tradičně ke všem dekorům.

 

Prohlédnout katalog Rooms

 

Zobrazit více

 

image_ROOMS_studio
image_ROOMS_suite
image_ROOMS_penthouse
image_ROOMS_loft

image_kronotex_04
image_kronotex_03
image_kronotex_02
image_kronotex_01

Laminátové podlahy Kronotex

Kronotex patří mezi největší výrobce laminátových podlah v Evropské unii. V rámci svého výrobního programu nabízí rozmanité kolekce vyznačující se širokou škálu tradičních i nestandardních dekorů.

 

Prohlédnout katalog Kronotex

Přesvědčte se o jednoduchosti pokládky

 

Zobrazit více


Laminátové podlahy Krono Original

Značka Krono Original® patří k lídrům světového trhu. Všechny laminátové podlahy Krono Original® jsou vyráběny v moderních výrobních high-tech zařízeních. Na životnosti podlahy se velmi zřetelně projeví rozdíly mezi levnou laminátovou podlahou a vysoce kvalitním laminátem Krono Original®. Správná laminátová podlaha vykazuje přirozeně působící strukturu, je odolná proti nárazu, plošnému i bodovému zatížení a např. slunečnímu záření.

 

Prohlédnout katalog Krono Original

 

Zobrazit více

image_krono_04
image_krono_03
image_krono_01
image_krono_02