Prodej podlah, kuchyní na míru a teras

 

FloorFloor je jednou z divizí společnosti ASKO a.s. a zabývá se především maloobchodním prodejem podlah a teras, spoluprací s architekty, designéry, developery a stavebními společnostmi.

 

Na ploše více než 500 m2 si můžete vybrat z podlah předních světových výrobců jako jsou Haro, Kronotex, Rooms, Krono Original, Floover, Forbo, Wicanders, Europarkett a další.

Sortiment podlah

Sortiment je složen z vinylových, laminátových, dřevěných či korkových podlah. Představujeme také speciální kolekci vinylových podlah HARO Disano, které jsou 100% bez PVC a tím splňují nejpřísnější požadavky na ekologické a zdravé bydlení.

Kvalitní materiály

Na zahradu, terasu či balkon u nás najdete terasové systémy z tuzemských či exotických dřevin, dřevoplastu WPC, tepelně upraveného dřeva Thermowood či „věčného“ dřeva Accoya.


DOMO - certifikát

Prodejní centrum roku 2015

Časopis DOMO předával ocenění letos už po sedmnácté.

Časopis DOMO vyhlašuje možnost zučastnit se Oceněni roku vždy na jaře, do konce srpna je pak možne zdarma zasilat do redakce přihlašky, a tinejuspěšnějši v kategoriich Realizace, Prodejni centrum, Realizačni firma a Produkt roku se pak setkavaji, take již tradičně, v restauraci Hergetova cihelna na pražske Kampě. Letos setkani připadlo na čtvrtek 8. řijna.

Na slavnostním vyhlášení bylo mimo jiné i řečeno, že společnost ASKO vytvořila rekonstrukci stavajicich prostor prodejniho centra na pražske Pankraci přijemne misto pod obchodni značkou FloorFloor – Centrum podlahoveho designu. Je specializovane na interierove a exterierove podlahoviny a na ploše přes 500 m2 představuje kolekce dřevěnych, laminatovych, vinylových a korkovych krytin včetně nejnovějšich trendů a technickych novinek od řadysvětovych i domacich vyrobců. Centrum lze využivat i pro obchodni jednani se zakazniky, jimž je možne představit širokou škalu produktů, ktere dnes trh s podlahami nabizi, a využit služeb odborniků společnosti ASKO.


certifikat_pefc_cover

Certifikát PEFC

Zodpovědný přístup naší společnosti vůči životnímu prostředí.

Zobrazit certifikát