Slider

Prodej podlah, zahradního nábytku, dveří a teras

 

FloorFloor je jednou z divizí společnosti ASKO a.s. a zabývá se především maloobchodním prodejem podlah,  dveří, teras a fasád. Velkoobchodně spolupracujeme s architekty, designéry a kompletně dodáváme materiál včetně pokládky a montáží ve spolupráci s předními developerskými společnostmi.

Na ploše více než 500 m2 si můžete vybrat z podlah předních světových výrobců jako jsou Haro, Kronotex, Rooms, Krono Original, Floover, Forbo, Wicanders, Europarkett a další.
   Seznam autorizovaných partnerů FloorFloor!


Sortiment podlah

Sortiment je složen z vinylových, laminátových, dřevěných či korkových podlah. Představujeme také speciální kolekci vinylových podlah HARO Disano, které jsou 100% bez PVC a tím splňují nejpřísnější požadavky na ekologické a zdravé bydlení.

Kvalitní materiály

Na zahradu, terasu či balkon u nás najdete terasové systémy z tuzemských či exotických dřevin, dřevoplastu WPC, tepelně upraveného dřeva Thermowood či „věčného“ dřeva Accoya.


Od podlah, přes dveře, kuchyně až po terasy a fasády. U nás najdete to, co z Vašeho bydlení dělá domov.

Odborné poradenství
Špičkové poradenství, které zaručuje maximální funkci i design, co předčí Vaše očekávání.
Máte dotaz?
Neváhejte a kontaktujte nás na našem online chatu.
Zaměření
Odborné zaměření ještě před montáží dává jistotu spolehlivé instalace bez prodlev a průtahů.
Montáž
Profesionální montáž zvýší vaše pohodlí a zbaví Vás starostí co s obaly a jejich recyklací.
Vynáška
Součástí našeho servisu je i vynáška až do domu.

AAA Czech stability 2015 - certifikát

Certifikát Czech Stability Award

AAA – Excelentní

Certifikát dokládá stabilitu společnosti, pravděpodobnost plnění závazků z obchodního styku, pravděpodobnost návratnosti investic, úvěrové riziko i riziko úpadku v následujících 12 měsících.

Podkladem pro získání certifikátu je rating společnosti čerpaný na základě veřejně dostupných dat. Posuzuje se podle několika ukazatelů, kterými jsou například stáří managementu, finanční výkazy, makroekonomické ukazatele. Společnost ASKO a.s. se tak řadí mezi 2% nejstabilnějších společností v rámci České republiky.


DOMO - certifikát

Prodejní centrum roku 2015

Časopis DOMO předával ocenění letos už po sedmnácté.

Časopis DOMO vyhlašuje možnost zučastnit se Oceněni roku vždy na jaře, do konce srpna je pak možne zdarma zasilat do redakce přihlašky, a tinejuspěšnějši v kategoriich Realizace, Prodejni centrum, Realizačni firma a Produkt roku se pak setkavaji, take již tradičně, v restauraci Hergetova cihelna na pražske Kampě. Letos setkani připadlo na čtvrtek 8. řijna.

Na slavnostním vyhlášení bylo mimo jiné i řečeno, že společnost ASKO vytvořila rekonstrukci stavajicich prostor prodejniho centra na pražske Pankraci přijemne misto pod obchodni značkou FloorFloor – Centrum podlahoveho designu. Je specializovane na interierove a exterierove podlahoviny a na ploše přes 500 m2 představuje kolekce dřevěnych, laminatovych, vinylových a korkovych krytin včetně nejnovějšich trendů a technickych novinek od řadysvětovych i domacich vyrobců. Centrum lze využivat i pro obchodni jednani se zakazniky, jimž je možne představit širokou škalu produktů, ktere dnes trh s podlahami nabizi, a využit služeb odborniků společnosti ASKO.


certifikat_pefc_cover

Certifikát PEFC

Zodpovědný přístup naší společnosti vůči životnímu prostředí.

 

Zobrazit certifikát