Slider

Whirpool

 

Značka Whirlpool, která má celosvětově více než 100letou tradici, působí na českém trhu již více než 20 let.

 

Českými zákazníky je pak opakovaně hodnocena jako jedna z nejznámějších a nejpreferovanějších značek bílé techniky. O silné pozici značky svědčí i výsledky nezávislých průzkumů a nejrůznější spotřebitelská ocenění.

Široké portfolio Whirlpool zahrnuje více než 300 produktů, které usnadní péči o domácnost v oblasti mytí nádobí, uchování potravin, vaření a pečení i v péči o prádlo. Klíčovou technologií, která prostupuje všechny kategorie spotřebičů, je inteligentní 6. smysl. Tato technologie sama vyhodnocuje a přizpůsobuje klíčové parametry a přitom spoří až 50% energie. Mimořádný důraz klade Whirlpool na energetickou spotřebu nabízených produktů a do nabídky tak zařazuje stále nové, méně energeticky náročné spotřebiče.

Dalším významným aspektem je propracovaný design, jemuž je věnována velká pozornost. Spotřebiče Whirlpool se tak mohou v domácnosti stát nejen užitečným pomocníkem, ale také atraktivním doplňkem, důkazem je také stále se rozrůstající řada spotřebičů v designu Absolute, která zahrnuje nejen vestavné spotřebiče, ale také pračky, sušičky, chladničky či volně stojící mikrovlnné trouby.

Reakcí na stále větší oblibu vestavných spotřebičů je stejnojmenná řada ABSOLUTE. Ta přináší nový pohled na střední kategorii vestavných horkovzdušných a multifunkčních mikrovlnných trub, odsavačů a varných desek. Dominantním prvkem z pohledu designu i ovládání je elegantní středové tlačítko. Trouba i multifunkční mikrovlnná trouba jsou v dokonalém designovém souladu díky totožnému provedení, které charakterizuje také masivní externí madlo a obdobná mechanika ovládání.

Důraz na design potvrzuje i barevné portfolio setů vestavných horkovzdušných a mikrovlnných multifunkčních trub. Kromě tradičního nerezového povrchu s úpravou proti otiskům prstů jsou k dispozici i sety ve velmi moderním celoskleněném provedení, a to ve stále populárnější bílé barvě nebo nadčasové černé. Netradiční, ale velmi přizpůsobivá, je barva Champagne, která je s mírně perleťovým nádechem luxusního skleněného povrchu až překvapivě vhodná do většiny kuchyní.

Podrobnější informace o unikátních technologiích a sortimentu značky Whirlpool najdete na webových stránkách www.whirlpool.cz.