Slider

Hotpoint

 

Značka prémiových domácích spotřebičů Hotpoint patři od roku 2015 do portfolia společnosti Whirlpool.

 

Historie jejího předchůdce – značky Hotpoint-Ariston, resp. Ariston – sahá až do 60. let 20. století a spojuje silný mezinárodní potenciál britské značky Hotpoint a italskou tradici produktů Ariston.

Spotřebiče značky Hotpoint charakterizuje jedinečný a nezaměnitelný styl a dokonalé technické provedení, které zaručuje maximální výkon při minimální spotřebě. Vynikají také vysokým užvatelským komfortem a minimalistickým nadčasovým designem. To aktuálně dokláda i mezinárodní ocenění Red Dot Award Winner, které získala nová řada vestavných trub Hotpoint.

Mezi největší novinky patří celá řada vestavných spotřebičů Hotpoint, která zahrnuje sety vestavných horkovzdušných a mikrovlnných trub, kávovarů, varných desek a odsavačů. Vše v dokonalém souladu pro nadčasovou a dokonale funkční kuchyň.

Pod značkou Hotpoint se však skrývá i další řada zajímavých sestav, včetně úsporných chladniček s technologií využívající aktivní kyslík nebo extra účinných praček a sušiček řady Futura, Aqualtis s technologií Direct Injection a vlajkové lodi řady praček Natis.

www.hotpoint.cz