Laminátové podlahy

V našem Centru podlahového designu naleznete exkluzivní laminátové podlahy německé výroby, které vynikají perfektním technologickým zpracováním. Vysoká hustota nosné desky zajišťuje špičkovou stabilitu podlahy, moderní zámkový spoj 5G umožňuje rychlou pokládku a perfektní zpracování povrchu zaručí, že nebudete věřit, že je to laminát!


Laminátové podlahy ROOMS

Skutečně exkluzivní pocit budete prožívat každý den při kontaktu s perfektním povrchovým zpracováním podlah Rooms. Podlaha se strukturou věrně napodobující dřevo i na dotek s lesklým pórem, která se velmi snadno udržuje.

Špičková stabilita podlah Rooms je zajištěna velmi vysokou hustotou nosné HDF desky, která dosahuje hodnoty až 930 kg/m3. Takové parametry zaručují nejen dlouhodobou stabilitu, ale také výrazný útlum kročejového hluku.

Nová vzrušující kolekce podlah Rooms Vás zahrne celou šíři profesionálních  laminátových podlah ve 30 dekorech – od klasické elegantní 3parkety až po vysoce ušlechtilé provedení selských prken.

 

Katalog ke stažení v .pdf zde

 

Zobrazit více

 

image_ROOMS_studio
image_ROOMS_suite
image_ROOMS_penthouse
image_ROOMS_loft

image_kronotex_04
image_kronotex_03
image_kronotex_02
image_kronotex_01

Laminátové podlahy Kronotex

Kronotex patří mezi největší výrobce laminátových podlah v Evropské unii. V rámci svého výrobního programu nabízí rozmanité kolekce vyznačující se širokou škálu tradičních i nestandardních dekorů.

 

Katalog ke stažení v .pdf zde

Přesvědčte se o jednoduchosti pokládky

 

Zobrazit více


Laminátové podlahy Krono Original

Značka Krono Original® patří k lídrům světového trhu. Všechny laminátové podlahy Krono Original® jsou vyráběny v moderních výrobních high-tech zařízeních. Na životnosti podlahy se velmi zřetelně projeví rozdíly mezi levnou laminátovou podlahou a vysoce kvalitním laminátem Krono Original®. Správná laminátová podlaha vykazuje přirozeně působící strukturu, je odolná proti nárazu, plošnému i bodovému zatížení a např. slunečnímu záření.

 

Zobrazit více

image_krono_04
image_krono_03
image_krono_01
image_krono_02

 


haro_laminat_slider_image4
haro_laminat_slider_image3
haro_laminat_slider_image2
haro_laminat_slider_image1

 

Laminátové podlahy Haro

Rozpětí od svěžího po harmonický styl a od přírodní krásy po elegantní přitažlivost. Laminátové podlahy s autentickým povrchem a formátem prken totožným s formáty dřevěných podlah jsou maximálně přesvědčivé.

Radost z laminátové podlahy HARO ale začíná při pokládce: systém pokládky TopConnect® je hračkou, a díky němu je pokládka laminátové podlahy HARO Tritty tak snadná, jako žádná jiná.

 

Katalog ke stažení v .pdf zde

 

Zobrazit více