Prodejce kuchyní

Máte rádi interiér z dřevěných materiálů?

Vaší prací bude vytváření návrhů kuchyní na základě požadavků klientů, poskytování poradenství v této oblasti a zajišťování realizace hotových návrhů. Budete pracovat s grafickým programem k projektování kuchyní.

Co bude výsledkem Vaší práce?

  • účelně sestavená a esteticky sladěná kuchyně
  • hotová realizace
  • spokojený zákazník

Pokud Vás naše nabídka oslovila, máte možnost profesně růst a být adekvátně ohodnocený podle výsledků.

Proč pracovat v Asku

  • nabízíme zázemí stabilní a zdravé české společnosti a práci v týmu, který táhne za jeden provaz
  • budete mít k dispozici kvalitní a atraktivní sortiment zboží
  • důkladné zaškolení a dlouhodobá podpora nového kolegy jsou u nás samozřejmostí
  • dbáme na průběžné vzdělávání našich zaměstnanců, pravidelně probíhají produktová školení i školení prodejních dovedností

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • přímý kontakt s klienty a architekty v prodejním centru
  • samostatné odborné konzultace s klienty, navrhování řešení
  • vypracování cenových kalkulací a objednávek
  • podpora při zpracování projektových nabídek
  • spolupráce s truhláři při realizaci zakázky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme uchazeče se středoškolským vzděláním ukončeným maturitou, velmi dobrými komunikačními schopnostmi, technickým myšlením a uživatelskou znalostí práce na PC, příjemného vzhledu a vystupování.

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenost na podobné pozici a praxe s programem Helios Green a grafickými programy na plánování kuchyní jsou výhodou, ne však podmínkou.

Co vám můžeme nabídnout

Budete mít prostor pro samostatnou a iniciativní práci v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu. Pracoviště v kuchyňském studiu našeho showroomu v blízkosti stanice metra Vyšehrad (více na www.showroom asko.cz). Naše firma má jasně stanovený a funkční mzdový systém s motivačním mzdovým ohodnocením. Poskytujeme zaměstnanecké benefity formou stravenek, zaměstnaneckých nákupů, zvýhodněného mobilního tarifu, bezúročných zaměstnaneckých půjček, firemních akcí pro zaměstnance a freedays.

Kontaktní osoba

ASKO a.s.
Eva Púčiková
Františka Diviše 984, 10400 Praha – Uhříněves
271 017 292
eva.pucikova@asko-as.cz