Proč právě od nás?
• Společnost s více než 25letou historií
• Vysoká kvalita za výhodnou cenu
• Jedna z nejstabilnějších společností v České republice
• Máme pro Vás kuchyně na míru, podlahy, terasy a dveře

Proč právě od nás?
• Společnost s více než 25letou historií
• Vysoká kvalita za výhodnou cenu
• Jedna z nejstabilnějších společností v České republice
• Máme pro Vás kuchyně na míru, podlahy, terasy a dveře

previous arrow
next arrow
Slider

Dveře

Nabídka zahrnuje dřevěné interiérové dveře, posuvné dveře, obložkové i rámové zárubně. V nabídce máme jak modely se suky, vhodné třeba na chaty a chalupy, tak i modely bez suků, hodící se do moderních i klasických interiérů.

Plné dřevěné interiérové dveře stejně jako prosklené dveře jsou k dispozici v mnoha různých barvách a provedeních. Naše dřevěné interiérové dveře je možné barevně přizpůsobit do jakéhokoliv interiéru. Všechny dveře jsou vybaveny kvalitními zámky s roztečí 72 mm a čepovými závěsy dle příslušných norem a umožňují dveře použít jak v dřevěné, tak i v ocelové zárubni.

Nabízíme individuální výběr jednotlivých parametrů dveří, včetně šířky křídla a povrchové úpravy olejováním, lazurováním nebo lakováním. Naše dřevěné interiérové dveře vám vyrobíme i jako dveře posuvné či dvoukřídlové.

Prohlédnout akční ceník CLASSEN
Prohlédnout ceník CLASSEN
Prohlédnout katalog Classen 2019


Půdní schody

Všechny modely jsou určeny pro maximální zatížení 150 kg. Jsou vybaveny stupni s protiskluzovým povrchem a speciálním těsněním zamontovaném v rámu schodů. Je možné je objednat ve variantách s 3 nebo 4 dílným žebříkem. Možnost doobjednat madlo (dostupné pro schody Standard a Termo) a zábradlí. Schody jsou připraveny k okamžité montáži. Výrobek je shodný s normou EN 14975:2007 a má certifikát TÜV.

Ceník ke stažení v PDF zde

schody


kliky

Dveřní kování

Máme pro vás výhradně produkty vyrobené v Evropě a většina z nich je skladem u distributora. Nabízíme značky z Portugalska, Itálie, Německa, Nizozemska, Švédska či jiných evropských dodavatelů.

Kliky na dveře, kliky na okna, kování na okna, kování na dřevěné dveře i kování na skleněné dveře, do interiéru i exteriéru. Máme pro vás všechny možné typy a druhy.

Luxusní, stylové, designové, kliky z mosazi, z nerezové oceli nebo slitiny zinku, i kliky z hliníku, které jsou funkční a přitom levné. A co taková klika na dveře s křišťály Swarovski? Stačí si vybrat.

Víme, že záleží hlavně na kvalitě. I proto je u nás samozřejmost záruka 5 let na většinu výrobků. U některých modelů je to dokonce prodloužená záruka na 10 a 30 let. Klika nebo kování od nás nejen vydrží, ale i ochrání. Nabízíme bezpečnostní kování a různé další dveřní kování, mimo jiné např. i kování na posuvné dveře, nebo kování na sklo.