fbpx

Dveře Vivento

 

Dveře značky VIVENTO jsou výsledkem více než třicetileté tradice výrobní rodinné firmy.

V nabídce jsou dveře rámové konstrukce vyrobené z masivní MDF, dveře deskové konstrukce, kde rám je z MDF nebo lepeného dřeva jehličnanů, vyplněný papírovou voštinou nebo dřevovláknitou deskou nové generace Homalight, překryté 3 mm HDF deskou. V nabídce jsou rovněž rámové i obložkové zárubně, obklad kovové zárubně, posuvné dveře, skládací dveře, kyvadlové dveře (lítačky), vstupní dveře, akustické i protipožární dveře a mnoho doplňků.

Jako povrch jsou použity vysoce kvalitní italské fólie PVC, CLPL a Finish. Dveře jsou osazeny zámky a závěsy dle platných norem a mohou být použity také do běžných ocelových zárubní.

 

Katalog ke stažení v PDF zde
Ceník ke stažení v PDF zde


dvere_vivento_image
Dveře Creadoor

 

Nabídka zahrnuje dřevěné interiérové dveře, posuvné dveře, obložkové i rámové zárubně. V nabídce máme jak modely se suky, vhodné třeba na chaty a chalupy, tak i modely bez suků, hodící se do moderních i klasických interiérů.

Plné dřevěné interiérové dveře stejně jako prosklené dveře jsou k dispozici v mnoha různých barvách a provedeních. Naše dřevěné interiérové dveře je možné barevně přizpůsobit do jakéhokoliv interiéru. Všechny dveře jsou vybaveny kvalitními zámky s roztečí 72 mm a čepovými závěsy dle příslušných norem a umožňují dveře použít jak v dřevěné, tak i v ocelové zárubni.

Nabízíme individuální výběr jednotlivých parametrů dveří, včetně šířky křídla a povrchové úpravy olejováním, lazurováním nebo lakováním. Naše dřevěné interiérové dveře vám vyrobíme i jako dveře posuvné či dvoukřídlové.

 

Ceník série ALFA ke stažení v PDF zde
Ceník série FOG ke stažení v PDF zde
Ceník série PRÉMIUM ke stažení v PDF zde


Půdní schody

 

Všechny modely jsou určeny pro maximální zatížení 150 kg. Jsou vybaveny stupni s protiskluzovým povrchem a speciálním těsněním zamontovaném v rámu schodů. Je možné je objednat ve variantách s 3 nebo 4 dílným žebříkem. Možnost doobjednat madlo (dostupné pro schody Classic a Thermo) a zábradlí. Schody jsou připraveny k okamžité montáži. Výrobek je shodný s normou EN 14975:2007 a má certifikát TÜV.

 

Ceník ke stažení v PDF zde

schody


kliky

Dveřní kování

 

Máme pro vás výhradně produkty vyrobené v Evropě a většina z nich je skladem u distributora. Nabízíme značky z Portugalska, Itálie, Německa, Nizozemska, Švédska či jiných evropských dodavatelů.

Kliky na dveře, kliky na okna, kování na okna, kování na dřevěné dveře i kování na skleněné dveře, do interiéru i exteriéru. Máme pro vás všechny možné typy a druhy.

Luxusní, stylové, designové, kliky z mosazi, z nerezové oceli nebo slitiny zinku, i kliky z hliníku, které jsou funkční a přitom levné. A co taková klika na dveře s křišťály Swarovski? Stačí si vybrat.

Víme, že záleží hlavně na kvalitě. I proto je u nás samozřejmost záruka 5 let na většinu výrobků. U některých modelů je to dokonce prodloužená záruka na 10 a 30 let. Klika nebo kování od nás nejen vydrží, ale i ochrání. Nabízíme bezpečnostní kování a různé další dveřní kování, mimo jiné např. i kování na posuvné dveře, nebo kování na sklo.